Pl En
Spedytor Międzynarodowy/Spedytor Krajowy
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Wymagania:
 - Wykształcenie minimum średnie,
 - Mile widziana znajomość jednego z języków obcych (angielski, niemiecki),
 - Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
 - Umiejętność samodzielnego podejmowania trudnych decyzji oraz rozwiązywania problemów,
 - Obsługa urządzeń biurowych oraz znajomość pakietu Office,
 - Wytrwałość i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów,

Główne zadania:
 - Kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych,
 - Budowanie długotrwałych relacji z klientem,
 - Pozyskiwanie nowych klientów,
 - Dbałość o pozytywny wizerunek firmy,

Oferujemy:
 - Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
 - Kompleksowe wdrożenie do pracy,
 - Możliwość rozwoju zawodowego,

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o wysyłanie aktualnego CV na adres biuro@goongl.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póź. zm .)”.
tel. +48 600 953 312